Wypełnij formularz - Oddzwonimy

Imię:
 
Nazwisko:
 
Telefon:
 
Kod pocztowy:
 
E-mail:
   
Planowana kwota:
 
Cel kredytu:
 

NAJLEPSZE OFERTY KREDYTÓW

BNP PARIBAS

BNP Paribas Bank Polska SA należy do grupy BNP Paribas, wiodącej europejskiej instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu, jednego z sześciu najsolidniejszych banków na świecie według Standard & Poor’s. BNP Paribas zatrudnia przeszło 205 tys. osób w ponad 80 krajach. Grupa prowadzi działalność w zakresie m.in. bankowości detalicznej, korporacyjnej, inwestycyjnej oraz zarządzania aktywami i majątkiem.

BNP Paribas Bank Polska SA jest bankiem uniwersalnym. Klientom indywidualnym oferuje produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz kredytowe, klientom firmowym dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku lokalnym oraz międzynarodowym.

BNP PARIBAS - oferuje następujące kredyty

  • Kredyt mieszkaniowy - środki przeznaczone na zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych: zakup mieszkania, domu, działki, remont, wykup od spółdzielni, adaptację...

  • Kredyt na budowę domu - przeznaczony na finansowanie budowy domu. Kredyt jest wypłacany w transzach, zależnie od postępu prac budowlanych.

  • Pożyczka hipoteczna - to sposób na pozyskanie środków na cel dowolny - bez konieczności rozliczenia.

BNP PARIBAS - oddziały:

Fortis Bank I Oddział w Łodzi
ŁÓDŹ
Żeromskiego 96

Fortis Bank II Oddział w Łodzi
ŁÓDŹ
Piotrkowska 189 / 191

Oferujemy kredyt w miejscowościach:

Bełchatów
Będków
Budziszewice
Czarnocin
Czerniewice
Dobryszyce
Drużbice
Gidle
Gomunice
Gorzkowice
Grabica
Inowłódz
Kamieńsk
Kleszczów
Kluki
Kobiele Wielkie
Kodrąb
Lgota Wielka
Lubochnia
Ładzice
Łęki Szlacheckie
Masłowice
Moszczenica
Piotrków Trybunalski
Przedbórz
Radomsko
Ręczno
Rogowiec
Rokiciny
Rozprza
Rusiec
Rzeczyca
Smardzewice
Sulejów
Szczerców
Tomaszów Mazowiecki
Ujazd
Wielgomłyny
Wola Krzysztoporska
Zelów

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi pośrednictwa finansowego, zgodnie z regulaminem serwisu KredytMaster.pl

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Szczegółowe informacje dostępne są w placówkach banku lub u doradców kredytowych współpracujących z KredytMaster.pl.

KredytMaster.pl to ogólnopolski serwis, skupiający lokalnych doradców kredytowych zajmujących się kredytami w poszczególnych miastach.